اطلاعات را فراموش کرده اید؟

شرایط و مقررات

به سایت کرج الکتریک ارئه کننده مجموعه خدمات الکتریکی در سطح کرج خوش آمدید.

شرایط و مقررات

 1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت کرج الکتریک

استفاده از فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به  فروشگاه کرج الکتریک بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات این فروشگاه با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@karaje.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 3. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات  کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا عینا ذکر گردیده است، و یا در نهایت از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 4. کاربران و مشتریان محترم  هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش آنها خواهد شد.
 5. فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. تمام کالاهای که در فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط جنبه آموزشی داشته و استفاده غیر از آن مسئولیتی را برای فروشگاه کرج الکتریک ایجاد نمیکند.
 7. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 8. ارتباط فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک با کاربران از طریق ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 9. فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 1. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک، سایت karaje.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک درج نموده است.
 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 4. مکان و زمان تحویل کالاهای فیزیکی توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید
 6. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
 1. شرایط حمل و تحویل کالاهای فیزیکی

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده کرج از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران و کرج)

 1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 6. هزینه حمل به عهده فروشگاه کرج الکتریک میباشد.

ب) در محدوده تهران بزرگ و کرج

 1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 2. پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها یک تا دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی کرج الکتریک هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

نحوه خدمت رسانی مادر سه مرحله

فاصله بین نیازمندی شما و خرمت رسانی ما بسیار کوتاه شده است.

نیاز شما به خدمات

در بسیاری از موارد الکترونیکی ممکن است شما نیاز به یک تعمیرکار با سابقه داشته باشید.

شما با ما تماس میگیرید

شما تنها کافیست که با ما تماس بگیرید و ما با بهترین نحوه پاسخگویی به راهنمایی شما خواهیم پرداخت و در صورت نیاز برای شما تعمیرکار اعزام میکنیم

ارسال تعمیرکار

ما بهترین و با سابقه ترین تعمیرکاران را در سطخ کرج برای شما گردآوری نموده ایم و بهترین آنها را برای شما خواهیم فرستاد.

امیدواریم شما نیز با نهایت رضایتمندی از خدمات ما بهره ببرید.

بالا